Typ dnia: Shamrock Rovers – Ferencvaros

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Shamrock Rovers – Ferencvaros, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Konferencji UEFA, w czwartek 3 sierpnia 2023 roku, o godzinie 21:00.

To praktycznie koniec dla Shamrocka, ponieważ trudno jest sobie wyobrazić, że są w pełni zmotywowani po czterech bramkach straconych na wyjeździe na rzecz Ferencvaros.

Po prostu nie sprostali zadaniu i mieli problemy nawet z utrzymaniem piłki przy nodze, przeciwko znacznie bardziej profesjonalnej drużynie.

Lewy obrońca Clarke (14/4), prawy obrońca Farrugia (21/2) i napastnik Byrne (22/4) nie zagrają.

Drużyna z Węgier poniosła ogromną porażkę, przegrywając z Klaksvikiem w meczu eliminacji Ligi Mistrzów, ale nieco odkupiła to wygraną 4:0 nad Shamrock w zeszłym tygodniu.

Dominowali od pierwszej do ostatniej chwili, nie tworząc zbyt wiele, ale tym razem bardzo efektywnie wykorzystując to, co stworzyli.

Napastnik Pesic, który został niedawno pozyskany z Crveny Zvezdy, jest nadal niedostępny z powodu kontuzji.

Wynik mówi sam za siebie i nie ma wątpliwości, że Węgrzy już mogą świętować awans. Nawet jeśli nie przystąpią do tego meczu na 100% możliwości, co prawdopodobnie się stanie, nadal pozostaną o wiele bardziej wartościową drużyną, która powinna ponownie odnieść zwycięstwo. Zwycięstwo gospodarzy po prostu wydaje się zupełnie nierealne po tym, co widzieliśmy w pierwszym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET3 sierpnia, 21:002 (DnB)1.65 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell