Typ dnia: SJK – HJK Helsinki

Sprawdź nasz typ dnia na mecz SJK – HJK Helsinki, rozgrywany w ramach fińskiej Veikkausliiga, w sobotę 29 lipca 2023 roku, o godzinie 16:00.

SJK wykonał dobrą robotę, wygrywając w wyjeździe z Inter Turku w zeszły weekend. Ogólnie wyglądali dużo lepiej z piłką przy nodze, zwłaszcza w drugiej części, kiedy strzelili bramki za sprawą Moreno Ciorciari i Gasci.

Jak dotąd mają tylko jedną porażkę w lidze, prowadząc w tabeli z trzema punktami więcej niż zajmujący drugie miejsce KuPS i o cztery więcej niż ich dzisiejszy rywal.

Obrońca Vainionpaa (3/0) jest kontuzjowany.

HJK nie cieszy się zbytnio dobrą grą w nowym sezonie, ale nadal jest dość konkurencyjny i blisko w wyścigu o tytuł, tracąc cztery punkty do SJK.

Ostatnim razem odnieśli niewielkie zwycięstwo nad Ilvesem u siebie, przerywając serię trzech meczów bez zwycięstwa, ale prawdopodobnie w tej chwili skupiają się bardziej na kwalifikacjach do Ligi Mistrzów.

W pierwszej rundzie po dogrywce pokonali Larne, ale kolejnej, w pierwszym meczu zaskoczyli Molde, wygrywając u siebie 1:0.

Środkowi obrońcy Moren i Pettersson wciąż są kontuzjowani. Kilku graczy, w tym pomocnicy Hetemaj (9/0), Paananaen (12/1) i obrońca Peltola (16/1) nie jest pewnych występu.

Złapany w napięty europejski harmonogram i mając szanse na dalszy awans w Lidze Mistrzów – HJK prawdopodobnie zdecyduje się tutaj na małą rotację. Nawet bez tego SJK pozostaje bardzo silny, pewny siebie i dominujący na ojczystej ziemi.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET29 lipca, 16:001 (DnB)1.82 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell