Typ dnia: Słowacja – Portugalia

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Słowacja – Portugalia, rozgrywany w ramach eliminacji EURO 2024, w piątek 8 września 2023 roku, o godzinie 20:45.

Po nieco rozczarowującym bezbramkowym meczu u siebie z Luksemburgiem na początku eliminacji, Słowacja odnalazła swój rytm i zanotowała trzy kolejne zwycięstwa, co stawia ją teraz w roli faworytów do zapewnienia przynajmniej drugiej pozycji.

Mają teraz bardzo niewiele do stracenia, grając przeciwko Portugalii, a wybór naprawdę defensywnego podejścia przed własnymi kibicami nie powinien być dla nich opcją.

W tym meczu nie zagrają obrońca Satka (32/0, Samsunspor), pomocnik Herc (4/0, Grasshoppers) i napastnik Strelec (17/2, Spezia).

Portugalia zanotowała cztery zwycięstwa w eliminacjach i już jest ogromnym faworytem nie tylko do awansu, ale także do zdobycia pierwszego miejsca.

Nieco trudniejsze zadanie mieli w ostatnim meczu na wyjeździe z Islandią, gdzie musieli się naprawdę mocno napracować, aby w 89. minucie zdobyć jedynego gola za sprawą Ronaldo.

Tym razem powinni zagrać bez obrońcy Pepe (134/8, Porto), Guerreiro (64/4, Bayern Monachium) i pomocnika Sanchesa (32/3, Roma).

Słowacja powinna zagrać odważnie i ofensywnie, niż pozostać w defensywie i całkowicie bronić się przed Portugalczykami, ponieważ taka taktyka jest prawie niemożliwa, aby im się opłaciła. Jeśli podejdą do gry właściwie, to mogą mieć niezłą szansę na uczynienie meczu bardzo ciekawym.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET9 września, 18:0021.90 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell