Typ dnia: Strasbourg – PSG

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Strasbourg – PSG, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w piątek 2 lutego 2023 roku, o godzinie 21:00.

Strasburg wyglądał nieco lepiej (a właściwie miał bardziej konkretne szanse) i prowadził na wyjeździe z Clermont, ale nie był w stanie utrzymać przewagi, zdobywając punkt w meczu zremisowanym 1:1 w ostatni weekend.

Mimo że nie było to zwycięstwo, kontynuowali dobrą passę, notując serię 5-3-0 w meczach o stawkę, w tym bilans 3-3-0 w Ligue 1. Niepokonani od czterech ostatnich meczów i mając na koncie dwa zwycięstwa pod rząd u siebie, nie mogą czekać na PSG ze znacznie lepszym morale i na pewno nie będą bali się atakować.

Napastnik Mothiba (15/3) doznał kontuzji, natomiast dla pomocnika Doukoure (15/0) i napastnika Gameiro (16/2) może być za mało czasu na całkowity powrót do formy po kontuzji. Środkowy obrońca Sow (1/0) jest na wyjeździe z powodu obowiązków międzynarodowych.

PSG zawiodło w poprzedniej kolejce, remisują u siebie z Brest 2:2, mimo, że prowadzili 2:0.

Asensio i Kolo Muani wyprowadzili ich na prowadzenie w pierwszej połowie, ale w drugiej grali po prostu ze znacznie mniejszą intensywnością. Strata punktów, która na razie nie będzie ich wiele kosztować, ponieważ nadal zajmują pierwsze miejsce w tabeli z sześcioma punktami przewagi nad drugą w tabeli Niceą. Obecnie mają bilans 11-3-0 w Ligue 1.

Ofensywny pomocnik Barcola (15/2) jest zawieszony. Bramkarz Tenas (3/0), środkowi obrońcy Skriniar (16/0) i Kimpembe są kontuzjowani. Prawy obrońca Hakimi (14/3) pełni obowiązki międzynarodowe, a także ofensywny pomocnik Kang-In (10/1).

Nie ma wątpliwości, że PSG pozostaje faworytem, ​​jednak na wyjazdach nie robi tak dużego wrażenia jak w poprzednim sezonie i zdecydowanie ma skłonność do mniej intensywnych faz meczu. Strasburg jest ostatnio bardzo mocny i nie ma powodu, aby w tym meczu pozostawać biernym przez cały czas. To właśnie sprawia, że ​​gole obu drużyn, są bardzo prawdopodobne.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET2 lutego, 21:00BTTS1.80 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 33 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell