Typ dnia: Valladolid – Albacete

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Valladolid – Albacete, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Segunda Division, w poniedziałek 12 lutego 2024 roku, o godzinie 20:30.

Real Valladolid miał nieco więcej z gry na wyjeździe z Leganes, ale to nie wystarczyło, aby zdobyć punkty w bezbramkowym meczu, co i tak można uznać za pozytywny wynik dla drużyny.

Trzeci mecz bez porażki dla Valladolid (seria 1-2-0). Tym samym zespół znajduje się w strefie play-off i nadal ma realną szansę na walkę o bezpośredni awans. 

Obrońca Sanchez pozostaje od dawna nieobecny, a napastnik Ndiaye nie jest pewny występu. Napastnik Andre (6/2) jest kontuzjowany.

Albacete przełamało passę trzech porażek z rzędu meczem u siebie z FC Cartagena 1:1 w zeszły weekend, ale mimo to przedłużyło swoją passę bez zwycięstwa do sześciu meczów LaLiga2.

Sam mecz nie był ciekawy, a drużyny tak naprawdę nie zasługiwały na nic innego jak tylko na podział punktów. Na wyjazdach mają bilans 1-3-8, pozostając w strefie spadkowej z dwoma punktami mniej niż bezpieczne pozycje, ale na razie bez jasnej przyszłości.

Obrońca Isaac (19/0) pauzuje z powodu kontuzji, a napastnik Marin (18/4) pozostaje wątpliwy.

Valladolid to zupełnie inna drużyna przed własnymi kibicami, a ten mecz jest dla nich doskonałą szansą na poważniejsze podejście do walki o awans. Forma Albacete jest daleka od pozytywnej, a poza domem zespół zazwyczaj jest jeszcze bardziej pasywny i zawodny. Ten przeciwnik jest jak najbardziej idealny dla gospodarzy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET11 lutego, 20:3011.95 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 33 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell