Typ dnia: Wyspy Zielonego Przylądka

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wyspy Zielonego Przylądka – Mauretania, rozgrywany w ramach Pucharu Narodów Afryki, w poniedziałek 29 stycznia 2024 roku, o godzinie 18:00.

Wyspy Zielonego Przylądka w fazie grupowej PNA, rywalizowały w bardzo mocnej grupie z Ghaną, Mozambikiem oraz Egiptem i gracze tej reprezentacji poradzili sobie wyśmienicie wygrywając tę grupę z dorobkiem 7 punktów.

Na inaugurację pokonali faworyzowaną Ghanę 2:1, później wygrali bez większych problemów pokonali Mozambik 3:0, i będąc pewnym awansu w ostatniej kolejce zremisowali z Egiptem 2:2, tym samym meldując się w 1/8 finału z pierwszego miejsca w grupie B.

Mauretania dość zaskakująco uzyskała awans do fazy Play-off, mając za przeciwników grupowych reprezentacje Burkina Faso, Angoli oraz Algierii.

Po dwóch porażkach w dwóch pierwszych kolejkach grupowych, z Burkina Faso 1:0 oraz Angolą 2:3, w ostatniej kolejce Mauretania sprawiła ogromną niespodziankę, pokonując Algierię 1:0. To zwycięstwo pozwoliło Mauretanii na zajęcie 3 miejsca w tabeli.

Reprezentacja Wysp Zielonego Przylądka jest faworytem tego meczu i myślę, że pokazała już w tym turnieju, że nawet najsilniejsze drużyny Afrykańskie mogą mieć ogromne problemy z tą reprezentacją. Do nich na pewno nie zalicza się Mauretania, która i tak może być ogromnie usatysfakcjonowana osiągniętym rezultatem w tym turnieju i nie sądzę, aby byli w stanie powtórzyć sukces z meczu z Algierią.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET29 stycznia, 18:0011.90 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 33 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell