Typ dnia: Young Boys – RB Lipsk

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Young Boys – RB Lipsk, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 18 września 2023 roku, o godzinie 18:45.

Young Boys mają niezłe wejście w sezon, ponieważ osiągnęli swój główny cel, pokonując Maccabi Haifa w barażach Ligi Mistrzów, głównie dzięki zwycięstwu u siebie 3:0 pod koniec sierpnia.

Trzy zwycięstwa i dwa remisy to ich bilans w lidze krajowej, a ich ostatni mecz to niewielkie zwycięstwo 0:1 na wyjeździe z Xamax w Pucharze Szwajcarii w piątkowy wieczór.

Pomocnik Ugrinic (1/0) nie zagra w tym meczu.

RB Lipsk spisał się znakomicie w wygranym 3:0 u siebie meczu z Augsburgiem w zeszłą sobotę wieczorem, rozpoczynając mecz niezwykle mocno, strzelając trzy gole w pierwszych trzydziestu minutach za sprawą Simonsa, Opendy i Rauma.

Trzeba przyznać, że Augsbrug też miał swoje okazje, ale gospodarze byli już zadowoleni z wyniku.

Obrońca Orban (3/0), pomocnicy Haidara i Olmo (3/2) nie powinni w tym meczu wystąpić.

Wydaje się, że RB Lipsk mocno wkroczył w sezon zwycięstwem w Superpucharze przeciwko Bayernowi Monachium, ale radził sobie również dobrze w lidze krajowej notując tylko jedną porażkę z Leverkusen.

Young Boys również wyglądali jak na razie nieźle, jak na swoje standardy, ale powinno im brakować wystarczającej jakości indywidualnej, aby dorównać silnemu, w formie przeciwnikowi z Niemiec.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET20 września, 21:001 (AH: -1)1.90 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell