Typ dnia: Zrinjski – AZ Alkmaar

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Zrinjski – AZ Alkmaar, rozgrywany w ramach Ligi Konferencji UEFA, w czwartek 21 września 2023 roku, o godzinie 18:45.

Pierwszy mecz grupowy Ligi Konferencji w grupie E, w której występują jeszcze Aston Villa oraz Legia Warszawa.

Zrinjski, czyli mistrz Bośni i Hercegowiny awansował do tych prestiżowych rozgrywek poprzez eliminacje Ligi Mistrzów oraz eliminację Ligi Europy, z których to rozgrywek odpadł w decydującej rundzie w dwumeczu z LASK Linz.

W lidze krajowej Zrinjski radzi sobie fatalnie, przegrywając ostatnie dwa mecze, u siebie z Posusje 0:1 oraz tym samym wynikiem na wyjeździe z Sarajevo. Zrinjski po rozegranych do tej pory 4 kolejkach ma na koncie 6 punktów i plasuje się na 9 miejscu w tabeli.

Alkmaar by dostać się do grup Ligi Konferencji przeszedł dwie rundy eliminacyjne, pozostawiając w pokonanym polu Santa Coloma z Andory oraz Brann z Norwegii.

Drużyna holenderska wygrała dwa poprzednie mecze ligowe ze Spartą Rotterdam u siebie 2:0 oraz powtórzyła ten wynik na wyjeździe z Vitesse.

W tabeli drużyna Alkmaar zajmuje 2 pozycję z dorobkiem 12 punktów po 4 kolejkach.

Czwarta druzyna poprzedniego sezonu w Holandii jest zdecydowanym faworytem tego meczu, znajduje się w dużo lepszej formie niż rywale, a ich ogólna, wyższa jakość zespołu nie podlega dyskusji. Dlatego obstawiam zwycięstwo gości, którzy na pewno będą chcieli dobrze zacząć rozgrywki grupowe.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET21 września, 18;4521.71 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell