Typ dnia: Zrinjski – Breidablik

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Zrinjski – Breidablik, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Europy, w czwartek 10 sierpnia 2023 roku, o godzinie 21:00.

Zrinjski dobrze walczył w poprzedniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów ze Slovanem Bratislava, ale różnica w jakości poszczególnych zawodników była oczywista i choć nie ponieśli dotkliwej porażki, to po prostu pokazali za mało i za późno, jeśli chodzi o zespół z Bośni i Hercegowiny.

Pierwszy mecz u siebie mógł zakończyć się inaczej, ale ponieśli niewielką porażkę 1:0, podczas gdy w rewanżu weszli słabo w mecz, przegrywając 2:0 i dopiero w ostatnich dwudziestu minutach starcia zdołali odpowiedzieć po golach Barisicia i Ivancicia, ale na więcej ich nie było stać.

Środkowy obrońca Magdic i skrzydłowy Jukic pozostają kontuzjowani.

Breidablik spisał się dobrze, wygrywając turniej kwalifikacyjny do Ligi Mistrzów w rundach wstępnych, imponując także w meczu z Shamrock Rovers w pierwszej rundzie, jednak gra z duńskim gigantem FC Kopenhaga była dla nich po prostu za ciężka w kolejnej rundzie.

Po porażce 0:2 u siebie, odnieśli spokojną porażkę 6:3 na wyjeździe, pokazując przyzwoitą jakość z przodu w bardzo otwartym meczu.

Ofensywny pomocnik Johannesen (5/1) nie zagra do końca sezonu.

Zrinsjki są faworytami przed własną publicznością, jednak Breidablik nie kalkuluje za bardzo i w wielu sytuacjach stara się atakować. Ten mecz może okazać się o wiele bardziej interesujący, niż sugerują obecne kursy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET10 sierpnia, 21:00BTTS1.95 Łącznie aż 2000zł w bonusach do odebrania w LVBET oraz bez podatku przez 30 dni!
Może sprawdzisz to teraz?Nawigacja wpisu

Author: Bryan Campbell