Zakład bez ryzyka – lista zakładów bez ryzyka u bukmacherów

Zakład bez ryzyka jest jednym z ulubionych bonusów powitalnych wśród graczy. Czym jest zakład bez ryzyka, a zakład bez ryzyka bez obrotu? Którzy bukmacherzy proponują zakłady bez ryzyka? I najważniejsze: który bukmacher bez ryzyka jest najlepszy? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w naszej analizie.

Zakład bez ryzyka – aktualna lista zakładów bez ryzyka 2023

Zakład bez ryzyka jest nieodłącznym elementem ofert powitalnych bukmacherów. Najchętniej wybierani operatorzy muszą mieć w ofercie zwrot za pierwszy zakład – taki wniosek nasuwa się po analizie czołowych polskich bukmacherów.

Poniżej przedstawiamy tabelę z zakładami bez ryzyka dostępnymi w Polsce:

Bukmacher bez ryzykaWysokość zakładu bez ryzykaSuperbet3500 PLN (tydzień bez ryzyka)Fortuna600 PLN (na trzy kupony)forBET1300 PLNSTS100 PLNBetclic200 PLNBetx720 PLN (na dwa kupony)Fuksiarz500 PLNTOTALbet200 PLNGO+Bet500 PLNBetters300 PLNPZBuk1000 PLN

Skorzystanie z jednego bonusu nie wyklucza skorzystania z innego. Co to oznacza? Możesz zakładać konta u wszystkich buków i odbierać zakłady bez ryzyka. 

Zakład bez ryzyka – co to jest?

Zakład bez ryzyka jest bonusem bukmacherskim, który zabezpiecza nasz kupon w przypadku przegranej.

Zazwyczaj, niezależnie czy na kuponie nie “trafimy” jednego czy kilku zdarzeń, to kupon rozliczany jest jako przegrany. Jeśli gramy “bez ryzyka”, to otrzymamy zwrot za niecelny kupon. Promocja znana jest również pod nazwą “cashback”, która jest angielskim tłumaczeniem “zakładu bez ryzyka” i często to właśnie angielska nazwa jest stosowana w komunikacji bonusowej operatorów.

fuksiarz cashback

Z reguły zakłady bez ryzyka są elementem bonusów powitalnych u bukmacherów i najczęściej dotyczące one pierwszego kuponu po rejestracji. Dzięki tej promocji otrzymamy zwrot za przegrany pierwszy kupon zagrany ze środków własnych. Bukmacher bez ryzyka wymaga od nas wpłaty depozytu, żeby móc skorzystać z tego bonusu, więc można nazwać zakład bez ryzyka bonusem od depozytu.

Wartość procentowa zwrotu waha się w zależności od bukmachera. Niektórzy zabezpieczają 100%, inni 50%, a niektórzy nawet 70%.     

Zwróćmy uwagę, że zakład bez ryzyka to promocja stosowana w kierunku wszystkich graczy, a nie wyłącznie dla nowych klientów. Co prawda zwrot za pierwszy przegrany kupon to najczęściej stosowana strategia, ale u bukmacherów nie brakuje promocji dla stałych graczy z cashbackiem.

Jednym z kluczowych aspektów przy wyborze zakładu bez ryzyka jest to, czy zwrot za przegrany kupon będzie w postaci bonusu (zakład bez ryzyka z obrotem), czy wyląduje na naszym koncie depozytowym (zakład bez ryzyka bez obrotu). Najkorzystniejszym wariantem z perspektywy gracza jest ta druga opcja. Dzięki niej otrzymujemy realne pieniądze za zakład bez ryzyka, które mogą być od razu wypłacone na konto bankowe. 

Bukmacher bez ryzyka – na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze zakładu bez ryzyka i bukmacheru z takim bonusem należy zwrocić uwagę na kilka elementów. 

Za jaką kwotę należy zagrać, żeby otrzymać maksymalny zwrot w zakładzie bez ryzyka? Czy do promocji trzeba się zapisać, czy można wziąć w niej udział automatycznie? Czy niezbędny jest kod promocyjny wpisany w rejestracji u bukmachera do gry bez ryzyka? Czy kod gwarantuje wyższy zwrot za zakład? Ile mamy czasu na wykorzystanie cashbacku po założeniu konta lub dołączeniu do promocji? Jakie są kursy minimalne całego kuponu i pojedynczego zdarzenia przy bukmacherze bez ryzyka? Czy zwrot stawki za przegrany zakład otrzymamy pomniejszony o stawkę podatku? Czy zakład bez ryzyka jest zakładem bez ryzyka bez obrotu, czy trafi do nas w formie bonusu? Jeśli w bonusie, to jakie są warunki obrotu bonusem?

Wszystkie wspomniane elementy są przeanalizowane przez nas w opisach dotyczących zakładów bez ryzyka u polskich bukmacherów. 

Który bukmacher oferuje zakłady bez ryzyka?

Jak wspomnieliśmy na początku tekstu, zakład bez ryzyka jest nieodłącznym elementem ofert powitalnych wśród czołowych polskich bukmacherów. Którzy bukmacherzy bez ryzyka oferują cashback po rejestracji? Zakład bez ryzyka mają: Superbet, Fortuna, forBET, STS, Betclic, BetX, Fuksiarz, TOTALbet, Goplusbet, Betters i PZBuk.

Poniżej przygotowaliśmy opis każdego bukmachera bez ryzyka w Polsce. 

Superbet zakład bez ryzyka 3500 PLN (tydzień bez ryzyka)

W Superbet zakład bez ryzyka obowiązuje nie na jeden kupon, ale na wszystkie kupony postawione przez cały tydzień po rejestracji.

Tydzień bez ryzyka aktywujemy przez pierwszy depozyt na min. 20 PLN. Od tego czasu przez najbliższy tydzień nasze kupony będą zabezpieczone. Maksymalna wartość bonusu po 7 dniach może wynieść 3500 PLN, jeśli saldo kuponów w tym okresie będzie na minusie.

Wysokość zwrotu wyliczana jest na podstawie wzoru:

wysokość cashbacku = suma stawek – suma wygranych – suma podatków od gier – przyznane i wykorzystane bonusy 

Bonus za tydzień bez ryzyka zostanie przyznany w ciągu 24 godzin od zakończenia promocji. Na akceptację go mamy 7 dni. Bonus należy obrócić dwukrotnie (przy maksymalnym zwrocie 2 x 3500 = 7000 PLN) w ciągu 10 dni na kuponach o kursie minimalnym 1.80. 

Tydzień bez ryzyka w Superbet jest elementem bonusu na start dla czytelników Bet.pl do 3755 PLN i jest to najwyższa dostępna kwota u tego bukmachera na polskim rynku.  

Fortuna zakład bez ryzyka 600 PLN (na trzy kupony)

Nowi gracze Fortuny skorzystają z zakładu bez ryzyka na pierwsze trzy kupony po założeniu konta. Ich wartość wynosi łącznie 600 PLN i obejmuje cashback 100% w kwocie:

100 PLN za pierwszy kupon po rejestracji 200 PLN za pierwszy kupon zagrany po wpłacie po 72h od rejestracji 300 PLN za pierwszy zagrany po wpłacie po 144h od rejestracji zakład bez ryzyka Fortuna

Bonusy trzeba wykorzystać w ciągu 72 godzin od momentu ich przyznania, a kupony spełniające warunki promocji muszą być rozliczone w ciągu 7 dni. Zwrot za przegrane kupony zostanie przyznany w formie punktów lojalnościowych (FKP), które można wykorzystać na dowolne zakłady w Fortunie.   

Trzy zakłady bez ryzyka w Fortunie są częścią bonusu powitalnego dla czytelników Bet.pl do 635 PLN. Jest to najwyższy bonus u tego bukmachera w Polsce.

forBET zakład bez ryzyka 1300 PLN

Dla czytelników Bet.pl rejestracja z kodem MECZYKIVIP aktywuje najwyższy zakład bez ryzyka w forBET do 1300 PLN i wynosi o 300 PLN niż w standardowej ofercie bez naszego kodu. ForBET za debiutancki kupon zwraca 100% stawki do wspomnianej kwoty.

Żeby pierwszy zakład zaliczył się do promocji, należy postawić kupon za min. 20 PLN, a maksymalny zwrot otrzymamy przy stawce 1300 PLN lub wyższej. Jeśli nie trafimy naszego pierwszego kuponu, to środki bonusowe znajdą się na naszym koncie automatycznie po rozliczeniu wszystkich zakładów. 

Aby wypłacić środki bonusowe wymagany jest jednokrotny obrót w ciągu 14 dni na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 1.30 pojedynczego zdarzenia.

Najwyższy w Polsce zakład bez ryzyka to jedna z części bonusu powitalnego w forBET, którego wartość z kodem MECZYKIVIP wynosi 3300 PLN.

STS zakład bez ryzyka 100 PLN

W STS zakład bez ryzyka nie jest elementem regularnej oferty powitalnej i aktywuje go wyłącznie rejestracja z kodem promocyjnym MEGABONUS.

Cashback w STS obowiązuje na pierwszy kupon po założeniu konta i pierwszym depozycie do kwoty 100 PLN.

Zakład bez ryzyka STS

Aby otrzymać maksymalny zwrot za pierwszy zakład, stawka kuponu musi wynieść 113.64 PLN lub więcej. Wtedy, jeśli kupon zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymamy 100 PLN w formie bonusu. Minimalna stawka, na którą obowiązuje zakład bez ryzyka, to 2 PLN.

Otrzymany zwrot wymaga od nas dwukrotnego obrotu na kuponach z kursem 1.91 lub wyższym. W STS do obrotu bonusu zaliczane są wyłącznie wygrane kupony.

Zakład bez ryzyka w STS jest elementem najwyższego bonusu w Polsce do 1660 PLN, dostępnego po rejestracji z kodem MEGABONUS.

Betclic zakład bez ryzyka 200 PLN

Betclic może być traktowany jako bukmacher bez ryzyka, bo jako swój jedyny bonus powitalny wybrał właśnie cashback na pierwszy zakład do 200 PLN. Co ważne: skorzystanie z zakładu bez ryzyka jest możliwe jedynie po rejestracji z kodem BETPLVIP.

Betclic zakład bez ryzyka

Betclic zabezpiecza do 200 PLN za pierwszy kupon, a najmniejszą kwotą, za którą otrzymamy zwrot, jest jest 1 PLN. Żeby zabezpieczyć swój zakład na 200 PLN, musimy zagrać pierwszy kupon na 227.30 PLN lub więcej. Za przegrany zakład Betclic zwróci stawkę w w formie freebetu pomniejszoną o 12% podatku. 

Wspomniany freebet można wykorzystać na jeden lub kilka kuponów z kursem minimalnym 2.14. Wygrana nie podlega obrotowi i zostanie wypłacona jako zysk netto z kuponu (wygrana z freebetu minus wartość freebetu). Bonus za przegrany zakład w Betclic nie ma daty ważności, więc wykorzystać go można w dowolnym momencie. 

Betx zakład bez ryzyka 720 PLN (na dwa kupony), w tym zakład bez ryzyka bez obrotu

BetX dla swoich nowych graczy proponuje dwa zakłady bez ryzyka: jeden zabezpieczający 70% do 420 na pierwszy kupon po rejestracji i drugi do 300 PLN za pierwszy zakład po trzecim depozycie, który jest cashbackiem bez obrotu. 

Aby pierwszy kupon w BetX był bez ryzyka, należy zagrać za min. 100 PLN (zwrot 70 PLN) a najwyższą wartość zwrotu otrzymamy przy stawce 600 PLN (zwrot 420 PLN). Musimy go zagrać za całą wartość pierwszej wpłaty w BetX na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.00. Zwrot trafi do nas w formie freebetu 2 PLN z mnożnikiem (np. 2 PLN x 300 = 600 PLN) i na wykorzystanie go mamy 3 dni na kuponie z kursem łącznym 2.00. 

Cashback za pierwszy kupon po trzecim depozycie związany jest z trzecią wpłatą na min. 20 PLN i kuponie na ofertę przedmeczową i LIVE z kursem 3.00 lub wyższym. Jeśli nie trafimy tego kuponu, to BetX zwróci nam do 150 PLN (25% stawki) na konto główne, a środki będziemy mogli od razu wypłacić.

Łączna wartość pakietu powitalnego w BetX z kodem “MECZYKI” wynosi 1225 PLN.

Fuksiarz zakład bez ryzyka bez obrotu 500 PLN

W Fuksiarzu główną promocją powitalną jest zakład bez ryzyka bez obrotu do 500 PLN. Za pierwszy kupon, jeśli ten będzie przegrany, bukmacher zwraca do 50% stawki i maksymalny cashback może wynieść 500 PLN.

Zakład bez ryzyka Fuksiarz

Zwrot pomniejszony jest o 12% podatku, więc zakład bez ryzyka 500 PLN aktywujemy przy zagraniu za 1137 PLN. Kupon zaliczony do zakładu bez ryzyka musi być złożony z min. 2 zdarzeń z kursem 1.60 każdego. Zwrotem za przegrany kupon nie trzeba obracać – jest on zakładem bez ryzyka bez obrotu.

Bonus powitalny w Fuksiarzu z kodem “MEGABONUS” jest najwyższym bonusem w Polsce u tego bukmachera i składa się z pakietu powitalnego o wartośći 750 PLN.

TOTALbet zakład bez ryzyka bez obrotu 200 PLN

TOTALbet jest kolejnym bukmacherem z zakładem bez ryzyka bez obrotu na pierwszy kupon po rejestracji. Tym razem zwrot wynosi 100% stawki do 200 PLN i od zwrotu za przegrany kupon nie jest potrącane 12% podatku. Czyli w TOTALbet zwrot wyniesie dokładnie tyle, za ile postawilśmy pierwszy zakład.

Aby kupon był uwzględniony jako zakład bez ryzyka, powinien się składać się z maks. 3 zdarzeń, i być zagrany za nie więcej niż 200 PLN w ciągu 48 godzin od rejestracji. Jeśli nasz zakład spełnia warunki promocji, na kuponie pojawi się informacja i dopisek „Zakład bez ryzyka”.

Zwrot za przegraną znajdzie się w ciągu 24 godzin i pojawi się na naszym koncie depozytowym.

Wartość bonusu powitalnego dla czytelników Bet.pl wynosi 5239 PLN.

GO+Bet zakład bez ryzyka 500 PLN

W Goplusbet zakład bez ryzyka zabezpiecza pierwszy kupon po rejestracji do kwoty 500 PLN. Przegramy pierwszy zakład? Bukmacher zwróci nam 100% stawki do 500 PLN w bonusie.

Goplusbet zakład bez ryzyka

Wzięcie udziału w w promocji wymaga od nas rejestracji z kodem “MECZYKI”, akceptacji zgód marketingowych i pełnej weryfikacji konta. Jeśli spełnimy te warunki, to po zagraniu pierwszego kuponu (od 20 do 500 PLN) z maksymalnym kursem 10.0, otrzymamy zwrot 100% stawki w postaci bonusu, jeśli ten okaże się przegrany.

Bonus musi zostać obrócony przed wypłatą na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 1.30 pojedynczego zdarzenia. Na obrócenie środkami bukmacher daje 7 dni od daty ich przyznania na konto gracza.

Zakład bez ryzyka w Go+Bet jest częścią bonusu powitalnego z naszym kodem i jego wartość wynosi 955 PLN. 

Betters zakład bez ryzyka 300 PLN

Bonus powitalny w Betters pozwala na wybranie jednej z trzech opcji, a jedną z nich jest zakład bez ryzyka do 300 PLN na pierwszy zakład.

Jeśli ten będzie przegrany, to Betters zwróci nam 100% stawki do 300 PLN w formie freebetu. Bonus znajdzie się na naszym koncie w ciągu 24 godzin od rozliczenia debiutanckiego zakładu.

Freebet jest aktywny przez 72 godziny od chwili jego otrzymania. Wykorzystanie go wymaga od nas zagrania dowolnego kuponu AKO, a wygraną za darmowy zakład otrzymamy jako zysk netto. 

PZBuk zakład bez ryzyka 1000 PLN

W PZBuk zakład bez ryzyka jest podstawowym bonusem w pakiecie powitalnym dla nowych graczy. Pozwala on na zabezpieczenie pierwszego przegranego zakładu do kwoty 1000 PLN i zwrot nastąpi w formie freebetu.

Żeby pierwszy zakład wziął udział w promocji, należy zagrać kupon z 2 zdarzeniami lub więcej i kursem min. 1.40 każdego z nich oraz zweryfikować numer telefonu w PZBuk.

Warto podkreślić, że zwrot przysługuje za pierwszy przegrany kupon, a nie pierwszy zagrany po rejestracji. Więc dopóki będziemy “trafiać”, promocja będzie „czekać” i aktywuje się dopiero przy pierwszym kuponie rozliczonym jako przegrany.

Do wypłaty bonusu wystarczy jednokrotny obrót na kuponie z min. 2 zdarzeniami, z kursem 1.40 każdego. PZBuk na wykorzystanie freebetu daje 30 dni. Wygraną z freebetu otrzymamy pomniejszoną o wartość darmowego zakładu.

Rejestracja w PZBuk z kodem MECZYKI aktywuje bonus powitalny do 2023 PLN. 

Jak odebrać zakłady bez ryzyka?

Każdy bukmacher bez ryzyka ma inne zasady dotyczące tego, co trzeba zrobić, aby zabezpieczyć swój pierwszy kupon po rejestracji. Są jednak uniwersalne kroki, które dotyczą każdego zakładu bez ryzyka u bukmachera.

Jak zagrać bez ryzyka kupon u bukmachera?

Załóż konto z kodem promocyjnym do wybranego bukmachera Wpłać pierwszy depozyt na konto gracza. Ważne, żeby wysokość depozytu była dostosowana do regulaminu promocji i pozwoliła aktywować pierwszy kupon bez ryzyka Zagraj kupon lub kupony spełniający warunki promocji. Wszystkie zakłady bez ryzyka dla nowych graczy opisaliśmy szczegłówo we wcześniejszej części tekstu Odbierz zwrot za przegrany pierwszy zakład, pierwsze zakłady lub pierwszy tydzień. Zwróć uwagę, w jakiej formie otrzymałeś cashback. Jeśli był to zakład bez ryzyka bez obrotu, to od razu wypłacisz środki na konto bankowe. Jeśli zwrot nastąpił w bonusie lub freebecie, to do wypłaty wymagane jest zagranie określonego kuponu lub kuponów w celu obrotu bonusem. 

Zakład bez ryzyka – podsumowanie

Trudno sobie wyobrazić kompleksową i wszechstronną ofertę bonusową bukmachera bez zakładu bez ryzyka. Bukmacher bez ryzyka stał się synonimem bukmachera, bo dla graczy ten rodzaj bonusu jest prawdopodobnie najchętniej wybieranym spośród promocji na start. Cashback daje możliwość na zabezpieczenie swojego – zazwyczaj pierwszego – kuponu i w rezultacie nie musimy obawiać się utraty środków na początek przygody z danym bukiem. Brak tego “ryzyka” pozwala na spokojne i bezpieczne postawienie zakładu i w razie niepowodzenia nie stracimy naszych pieniędzy.

Zakłady bez ryzyka są różne: wyższe, niższe, bez obrotu, na pierwszy zagrany lub przegrany kupon. Niemniej jednak przy kilkunastu operatorach i możliwości skorzystania z wszystkich bonusu po kolei, każdy z graczy powinien znaleźć wariant skrojony pod siebie. 

Zakład bez ryzyka – top 3 bukmacherów

Superbet z kodem MEGABONUS: tydzień bez ryzyka do 3500 PLN Fortuna z kodem FORTUNAMAX: 3 zakłady bez ryzyka do 600 PLN forBET z kodem MECZYKIVIP: najwyższy zakład bez ryzyka w forBET do 1300 PLN

Który bukmacher ma najlepszy zakład bez ryzyka w Polsce?

Zdaniem czytelników Bet.pl jest to Superbet, który pozwala na grę 7 dni bez ryzyka z maksymalnym zwrotem 3500 PLN.

Który bukmacher ma w ofercie zakład bez ryzyka bez obrotu?

Nowi gracze TOTALbet, Fuksiarz oraz BetX mogą odebrać zakład bez ryzyka bez obrotu w ramach bonusów powitalnych u tych bukmacherów.

Author: Bryan Campbell